Pozývame na 5. ročník Memoriálu Zlatky Bielickej

Všetkých, pre ktorých je Nitra dostupná a radi by sobotu 26.septembra prežili zábavne a súťažne, pozývame na Nedbalovu 17, kde sídli SINA Nitra n. o. Akciu v tomto roku podporila Nadácia ZSE a tešiť sa môžete na veslársky trenažér, ruské kolky, zemiakový petang, kopy na bránu, individuálne cvičenie v posilňovni, odhad miery a váhy, súťaž v chôdzi v priamom smere a mincovku. Registrácia nevidiacich a slabozrakých milovníkov pohybu a ich priateľov prebieha medzi 9:00 a 9:45, športuje sa do sedemnástej. Ak sa na prvé počutie neviete rozhodnúť alebo odhodlať, stačí, ak sa do jednotlivých súťaží prihlásite až pri registrácii. Štvoreurový účastnícky poplatok, ktorý pri tej príležitosti odovzdáte organizátorom, vám zaistí originálne tričko, obed, kávu, čaj, minerálku a cenu, ak obsadíte niektorú z víťazných pozícií. Svoju účasť, prosím, nahláste pani Oľge Držíkovej do stredy 23. septembra telefonicky na číslo 0911 328 922.

Či to všetko vyjde, ako plánujeme, je podmienené nielen pandemickou situáciou, ale aj tým, či sa nám podarí zostaviť taký početný a kvalitný tím dobrovoľníkov ako vlani. Boli skvelí, bez nich by sme to nezvládli.

P. S. Neprihlásených zábudlivcov sme nikdy neposlali preč. Riskujete však, že sa vám ujde len studený obed. Ak k nám netrafíte a chceli by ste prísť, môžeme vám poslať popis trasy, alebo skúsime zabezpečiť pomoc. Naše možnosti sú však obmedzené, preto hľadanie asistenta radšej nepodceňujte.