Pozvánka na workshop Nevidím, ale fotím

Máte pocit, že so svojím zrakom fotiť nemôžete? O tom, že môžete a výborne, vás presvedčí workshop, ktorý sa uskutoční:

10. 6. 2015 o 9:00 hod v Nitre
v spoločenskej miestnosti SINA Nitra, n. o.

Ak máte, prineste si 3 – 4 vaše autorské fotografie a svoj fotoaparát. Fotky nám pomôže upraviť profesionálny prakticky nevidiaci fotograf Janko Miškovič z Lions klubu Banská Bystrica, ktorý nám ukáže, ako rozumieť svojmu aparátu – nastaviť prostredie a ďalšie parametre, aby fotky vyzerali skoro ako od profesionála.
Na tomto workshope si zároveň môžete vyzdvihnúť aj prihlášky do súťaže Cesta svetla, ktorej uzávierka je v posledný septembrový deň.

Pokiaľ ste v stredisku SINA Nitra ešte neboli, tu je popis trasy z autobusovej/ železničnej stanice. Pred železničnou stanicou sa budete držať chodníka po pravej strane, ktorý vás prevedie popri parku na rázcestie, kde sa obrátite doprava a po pár metroch prídete k zastávke. Tu nastúpite na MHD autobus č. 2. alebo 4. Vystúpite na zastávke Golianova, vrátite sa kúsok proti smeru jazdy, na konci chodníka sa otočíte doľava a pri ďalšom obrubníku zase doľava, inými slovami – prvá odbočka vľavo. Na konci cesty vojdete do dvora, kde SINA Nitra sídli. SINA sa nachádza na prízemí budovy Komunitného centra, sídlia tam viaceré organizácie vrátane KS ÚNSS Nitra.

Organizátorom worshopu je Krajská rada ÚNSS Nitra, kontakty:
Ervína Balašková, predsedníčka KR, 0908/ 326 313
e.balaskova(zavináč)gmail.com
Oľga Držíková, sekretár KR ÚNSS, 0911/ 328 922