Pracovná ponuka

Sociálny pracovník / sociálna pracovníčka v Nitre

Únia nevidiacich a slabozrakých Slovenska

Miesto práce
Nedbalova 540/17, Nitra Druh pracovného pomeru
plný úväzok Termín nástupu
január 2021 Mzdové podmienky (brutto)
748 EUR/mesiacPonúkaný plat: 748,- Eur brutto + možnosť osobného ohodnotenia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví Vás práca, kde vidieť konkrétne výsledky? Máte organizačné schopnosti a radi pracujete samostatne? Hľadáte prácu s ľuďmi, ktorým môžete svojou pomocou meniť a zlepšovať život? Máte skúsenosť s prácou s ľuďmi v neľahkej životnej situácii?

Ak ste si zodpovedali aspoň na 3 otázky „áno“, hľadáme práve Vás.

• Budete sa spolupodieľať na identifikovaní potrieb klientov (prvý kontakt s klientom) a na tomto základe spolupracovať pri vytváraní individuálnych plánov.
• Poskytovať odborné poradenstvom v oblasti sociálno-právnej, v oblasti optických a kompenzačných pomôcok, v oblasti vzdelávania, v oblasti uplatnenia sa na trhu práce a pod.
• Poskytovať odbornú pomoc a v spolupráci s klientom navrhovať a realizovať riešenia jeho/jej sociálnej situácie.
• Spolupracovať a koordinovať aktivity, ktoré smerujú k zvyšovaniu povedomia o zrakovom postihnutí u verejnosti.
• Podieľať sa na aktivitách zameraných na informovanie o existencii, práci a službách ÚNSS.

Miestom výkonu práce je Krajské stredisko ÚNSS Nitra, Nedbalova 540/17, Nitra:
• Za klientami budete docestovávať najmä do ich miesta bydliska v rámci Nitry a nitrianskeho kraja.
• Je to práca na hlavný pracovný pomer. Pracovná zmluva bude na dobu zastupovania v čase materskej a rodičovskej dovolenky.

Zamestnanecké výhody, benefity

• zaškolenie a odborné školenia
• zaujímavá a tvorivá práca
• nové kontakty a nové obzory
• výborný kolektív
• možnosť flexibilne si organizovať svoj čas

Informácie o výberovom konaní

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, prosím, pošlite nám Váš životopis a motivačný list do 20.11.2020.

Budeme radi, ak sa o Vás dozvieme čo najviac. Starostlivo si prečítame každý životopis a motivačný list, ktorý dostaneme. Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba uchádzačov, ktorí vyhovujú vyššie popísaným kritériám.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.11.2020 (ostáva ešte 18 dní)

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

sociálna práca

Ostatné znalosti

PC zručnosti – základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Osobnostné predpoklady a zručnosti

• aktívny šofér výhodou
• schopnosť priorizovať a efektívne si organizovať svoj pracovný čas
• samostatnosť
• proklientská orientácia
• výborné komunikačné zručnosti
• základné PC zručnosti (internet, Outlook, Excel, Word)

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Poskytovanie sociálnych služieb zrakovo postihnutým ľuďom.
Informácie o organizácii nájdete na webovej stránke: www.unss.sk

Adresa spoločnosti

Nedbalova 17
949 11 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Petra Ajdariová
Tel.: +421905469649
E-mail: ajdariova@unss.sk